Prace porządkowe to nasza najnowsza usługa

Zdjęcie0121male

…krótkie terminy, solidne wykonanie, niska cena, zadowolenie klienta…

Pomożemy Państwu w zagospodarowaniu terenu po budowie.
Wywieziemy kontenerem niepotrzebne już rzeczy, pozostałości po budowie, oczyścimy działkę pod przyszłe prace ogrodowe .
Na Państwa życzenie przywieziemy i rozplantujemy ziemię ogrodową z wywrotki pod trawnik, wykonamy ewentualne nasypy i klomby.
Wykonujemy drenaże z rynien oraz odwodnimy zbyt podmokłą działkę.
Zakładamy oświetlenie (lub samą instalację elektryczna) ogrodowe.

 

Opis systemu

Każdy nowoczesny ogród nie może obejść się bez instalacji nawadniającej.
Dzięki niej jesteśmy w stanie dostosować ilość wody do zapotrzebowania poszczególnych roślin (linia kroplująca) oraz trawnika (zraszacze ).


Ważne jest, że system taki nie szpeci ogrodu jak przy tradycyjnej metodzie podlewania (pozaginane węże rozciągnięte po całym ogrodzie, których nie ma kto zwijać, przeciekające złączki, połamane zraszacze naziemne…).


Główne rury wodne całego systemu wykonane są z polietylenu i zakopane w ziemi na ok 70 cm, dzięki czemu odporne są zarówno na warunki atmosferyczne, upływ czasu jak i uszkodzenia mechaniczne (należy jedynie odpowietrzyć system na zimę przez usunięcie nadmiaru wody, np. kompresorem).


Pozostałe elementy systemu takie jak: zraszacze wynurzalne, elektrozawory, czujnik deszczu czy sterowniki wykonane są z wysokich jakościowo materiałów, co w połączeniu z ich prawidłową instalacją pozwala na bezawaryjną pracę przez wiele lat.

zraszacz

 

Etapy założenia systemu na Państwa Ogrodzie